Uwierz w siebie


Cześć, w sumie nie wiem od czego zacząć.. może od początku..  zastanawialiście się kiedyś co chcecie robić w przyszłości? Czym chcecie się zajmować, jak wyglądać, w jakiej firmie chcecie pracować? w jakim kraju? na jakim kontynencie? Czy myślicie sobie " Zostaje w Polsce, chociaż to nędzny kraj, ponieważ marzenia się nie spełniają, znajdę pracę i będę żyć od 1 do 1 każdego miesiąca i nie będę wydawała na przyjemności.." Tak, macie racje, marzenia same się nie spełniają, to MY mamy je spełniać, krok po kroku, Krakowa też od razu nie zbudowali, nie? Wiara w nas samych to połowa zwycięstwa, choćby nie wiadomo jak było trudno, nie można się poddawać gdy napotkamy na drodze jakąś górkę, przez którą za pierwszym razem nie udało się przejść.. trzeba próbować do skutku, aż w końcu się uda, bo uwierzcie czy nie, ale z każdej sytuacji jest wyjście, lepsze czy złe, nieważne. musicie w siebie wierzyć, że dacie radę, bo życie jest jedno i to właśnie Ty zdecydujesz jak je chcesz przeżyć, nikt inny tego nie zrobi, nikt nie ubierze Twoich butów, nikt nie powinien Ci wybierać drogi, którą chcesz ten Twój CEL osiągnąć. Zastopuj, popatrz na siebie i pomyśl " Cholera, jakie ja mam cele w życiu?" " Co ja chcę w życiu osiągnąć?" Kazdy ma ciężko w życiu i nie jesteście jedyni na tej ziemi, każdy ma problemy,a le nie ma takich, których nie da się rozwiązać.
Chcesz być wokalistą? Idź na przesłuchania,
Chcesz być aktorką? Idź na castingi,
Chcesz wyjechać z kraju? Idź do pracy, zarób na siebie, a później spieprzaj jak najdalej.. 
Chcesz być świetnym fotografem? zarób na lustrzankę i ucz się na błędach! 
Chcesz schudnąć? Rusz dupę i bierz się do roboty, nikt za Ciebie tego nie zrobi!
Chcesz być modelką, bo masz do tego predyspozycje? ruszaj w świat.
ŻYCZĘ WAM JAK NAJLEPIEJ..
ale nie mogę patrzeć na te wszystkie dusze, które nie potrafią nic powiedzieć tylko ' bede robić na kasie w biedronce, wiec po co to wszystko? ' a właśnie po to żeby mieć dostatnie życie i nie żyć w biedzie jak 75% polaków!!  żadna praca nie hańbi, ale czy chcecie właśnie tak spędzić całe życie? nie czekaj, bo ktoś może być szybszy i zwinie Ci marzenie sprzed nosa. 
BĄDŹ SWOJĄ SIŁĄ!
Bądź w przyszłości tym, o kim marzyłaś przez te wszystkie lata, wszystko siedzi w Twojej głowie, Ty układasz sobie życie, Ty wybierasz szkołę, Ty wybierasz pracę, Ty wybierasz studia, Ty decydujesz o wszystkim! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz