Autor

Uwielbiam podróżować, a fotografia jest nieodłączną częścią mojego życia, co możecie zobaczyć w każdym pojawiającym się poście na blogu. Gdybym mogła, odwiedziłabym każdy kawałek Ziemi. To ja, ta która ma nogi do nieba, która ciągle jest na diecie, uwielbia coffee latte z mlekiem migdałowym ze starbucksa, kiedyś poleci na Hawaje - która żyje marzeniami...

Po wielu trudach znalazłam sposób, by spełnić wszystkie moje marzenia. Po ukończeniu szkoły wszystko wydaje się takie w zasięgu ręki, ale zdałam sobie sprawę z tego, że życie płata figle i codziennie pojawiają się nowe opcje do przemyślenia. Najważniejsze w życiu jest to, żeby wychodzić co jakiś czas ze swojej strefy komfortu - pracowałam we Włoszech, na statku, później rok w Egipcie, chociaż wszyscy odradzali. Teraz czas na Stany Zjednoczone, chociaż jest to decyzja spontaniczna, wierzę, że uda mi się osiągnąć to co sobie zaplanowałam.

Mam nadzieję, że w tym roku wsiądę do samolotu, który zabierze mnie na MOJĄ ziemię obiecaną i kto wie - może dane mi będzie spełnić mój amerykański sen. 


- Sandi


2017