Autor

Uwielbiam podróżować, a fotografia jest nieodłączną częścią mojego życia, co możecie zobaczyć w każdym pojawiającym się poście na blogu. Gdybym mogła, odwiedziłabym każdy kawałek Ziemi. To ja, ta która ma nogi do nieba, która ciągle jest na diecie, uwielbia coffee latte ze starbucksa, kiedyś poleci na Hawaje - która żyje marzeniami...

Po wielu trudach znalazłam sposób, by spełnić wszystkie moje marzenia. Po ukończeniu szkoły wszystko wydaje się takie w zasięgu ręki, ale zdałam sobie sprawę z tego, że życie płata figle i codziennie pojawiają się nowe opcje do przemyślenia. Najważniejsze w życiu jest to, żeby wychodzić co jakiś czas ze swojej strefy komfortu - pracowałam rok w Egipcie, chociaz wszyscy odradzali, teraz czas na Stany Zjednoczone, chociaż jest to decyzja spontaniczna, wierzę, że uda mi się osiągnąć to co sobie zaplanowałam.

Do Stanów polecę na pewno, tylko przeciągnie się to w czasie - współpracuję z wg mnie - najlepszą i najsprawniejszą agencją na jaką mogłam trafić - Au Pair in America, pod opieką Aleksandry Soboty czuje się jakby te cztery lata oczekiwań nie były na marne i jestem dumna, że postanowiłam zmienić swoje życie o 180 stopni. Mam nadzieję, że w tym roku wsiądę do samolotu, który zabierze mnie na MOJĄ ziemię obiecaną i kto wie - może dane mi będzie spełnić mój amerykański sen. 


- Sandra


2017
Copyright © 2014 Sandi in the USA , Blogger